Čas na serveru 09:37:54

František Horník-Lánský
Malý střadatel

Id: 209710

Malý střadatel

  •  / Malý střadatel / František Horník-Lánský

olej/lepenka, rozměr malby 34 x 24 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno

zobrazeno: 2828x

Vyvolávací cena:

3 100