Čas na serveru 22:43:24

František Hudeček
Asteroid

Id: 20207

Asteroid

  •  / Asteroid / František  Hudeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od přítele skupiny Radar

zobrazeno: 2343x

Vyvolávací cena:

4 300