Čas na serveru 05:30:37

František Hudeček
Barevná kompozice

Id: 323402

Barevná kompozice

  •  / Barevná kompozice / František  Hudeček

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3411x

Vyvolávací cena:

37 000