Čas na serveru 08:49:01

Znalec na telefonu 602 308 275

František Hudeček
Chodec ve městě

Id: 32907

Chodec ve městě

  •  / Chodec ve městě / František  Hudeček

olej/karton/překližka, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, jedná se o obraz jednoho z prvních "Nočních chodců", posouzeno MUDr. Janem Vykoukalem, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2517x

Vyvolávací cena:
35 000

185 000

Příhozy: 85