Čas na serveru 04:57:35

František Hudeček
Hlava

Id: 377607

Hlava

  •  / Hlava / František  Hudeček
  •  / Hlava / František  Hudeček
  •  / Hlava / František  Hudeček

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 19 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 827x

Vyvolávací cena: