Čas na serveru 19:36:29

František Hudeček
Konec dne

Id: 155522

Konec dne

  •  / Konec dne / František  Hudeček

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 23,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1733x

Vyvolávací cena:
8 000

20 000