Čas na serveru 11:49:34

František Hudeček
Linie

Id: 46810

Linie

  •  / Linie / František  Hudeček
  •  / Linie / František  Hudeček
  •  / Linie / František  Hudeček
  •  / Linie / František  Hudeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:

6 600