Čas na serveru 07:00:18

František Hudeček
Mlhovina

Id: 20206

Mlhovina

  •  / Mlhovina / František  Hudeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 67, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od přítele skupiny Radar

zobrazeno: 2354x

Vyvolávací cena: