Čas na serveru 11:36:07

František Hudeček
Návrh kulis

Id: 131511

Návrh kulis

  •  / Návrh kulis / František  Hudeček

olej/deska, rozměr malby 21,7 x 42 cm, velikost objektu bez rámu 31,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložena zpráva Prof. Vladimíra Justa, který dohledal, že autor namaloval tuto oponu ke komornímu večeru poezie Konstatina Biebla

zobrazeno: 1823x

Vyvolávací cena:
7 500

21 500