Čas na serveru 13:39:37

František Hudeček
Nemesis

Id: 1845

Nemesis

  •  / Nemesis / František  Hudeček

kresba mastnou křídou/papír, rozměr listu 31 x 22 cm viz popis na obraze, signováno vpravo dole, datováno 14. 4. 35, paspartováno, zaskleno, rámováno, v pravém dolním rohu vývozní číslo, původem ze sbírky významného sběratele surrealismu (Miláno)

zobrazeno: 2614x

Vyvolávací cena:
17 000

30 000