Čas na serveru 19:30:12

František Hudeček
Noční chodec

Id: 955

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

lept/papír, rozměr 29,5 x 23 cm, signováno vpravo dole Fr. Hudeček tužkou, datováno 45, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 4593x

Vyvolávací cena:

12 500