Čas na serveru 15:12:21

František Hudeček
Noční chodec

Id: 1610

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4764x

Vyvolávací cena:

3 600