Čas na serveru 10:45:21

František Hudeček
Noční chodec

Id: 368007

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

kresba tuží/papír, rozměr listu 29 x 20,7 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1066x

Vyvolávací cena:

17 850

Příhozy: 48