Čas na serveru 22:37:28

František Hudeček
Noční chodec

Id: 2091

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

olej/karton, signováno vlevo dole monogramem, datováno 46, rozměr 23,5 x 8,5 cm, konzultováno s odborníkem na Skupinu 42 Dr. J. Vykoukalem, původní stav

zobrazeno: 3277x

Vyvolávací cena:
18 000

24 000