Čas na serveru 07:14:58

František Hudeček
Noční chodec

Id: 20703

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3815x

Vyvolávací cena:

23 111