Čas na serveru 14:36:26

František Hudeček
Noční chodec

Id: 137505

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, poškozená pasparta

zobrazeno: 2294x

Vyvolávací cena:

9 000