Čas na serveru 22:08:17

František Hudeček
Noční chodec

Id: 176002

Noční chodec

  •  / Noční chodec / František  Hudeček

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 17,5 x 12 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, barva na povrchu malby oprýskaná, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3031x

Vyvolávací cena:

9 090