Čas na serveru 12:40:08

František Hudeček
Papriky

Id: 1385

Papriky

  •  / Papriky / František  Hudeček

olej/plátno, rozměr 49 x 80 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 53, oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 3121x

Vyvolávací cena:

10 500