Čas na serveru 13:16:49

František Hudeček
Pasáček

Id: 403701

Pasáček

  •  / Pasáček / František  Hudeček

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1862x

Vyvolávací cena:

14 000