Čas na serveru 20:37:33

František Hudeček
Podvečer

Id: 175704

Podvečer

  •  / Podvečer / František  Hudeček

kombinovaná technika/sololit, rozměr 18 x 14 cm, signováno a datováno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám

zobrazeno: 2220x

Vyvolávací cena:

10 500