Čas na serveru 00:34:15

František Hudeček
Postava u stolu

Id: 211203

Postava u stolu

  •  / Postava u stolu / František  Hudeček

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 18,5 x 12,2 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty

zobrazeno: 1103x

Vyvolávací cena:

12 000