Čas na serveru 05:54:52

František Hudeček
Povoz v krajině

Id: 249

Povoz v krajině

  •  / Povoz v krajině / František  Hudeček

olej/plátno, rozměr plátna 105 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 3898x

Vyvolávací cena:
8 000

14 000