Čas na serveru 12:05:27

František Hudeček
Siločáry

Id: 354702

Siločáry

  •  / Siločáry / František  Hudeček

litografie/papír, rozměr listu 53 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2460x

Vyvolávací cena:

8 000