Čas na serveru 00:30:24

František Hudeček
Večernice

Id: 368006

Večernice

  •  / Večernice / František  Hudeček

kombinovaná technika/tuš/uhel/papír, rozměr listu 29,8 x 21,2 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1435x

Vyvolávací cena:

10 000