Čas na serveru 00:39:20

František Jakub
Akt se psem

Id: 23801

Akt se psem

  •  / Akt se psem / František Jakub

olej/plátno, rozměr 152 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, okraje plátna jsou rentoilovány, obraz i rám v dobrém původním stavu

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena:
25 000

52 000