Čas na serveru 03:11:52

František Jakub
Dvě dámy

Id: 133904

Dvě dámy

  •  / Dvě dámy / František Jakub

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 818x

Vyvolávací cena:

11 000