Čas na serveru 10:57:37

František Jakub
Karneval v Benátkách

Id: 110501

Karneval v Benátkách

  •  / Karneval v Benátkách / František Jakub

olej/plátno, rozměr 125 x 143 cm, rozměr s rámem 147 x 157 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 2543x

Vyvolávací cena:
20 000

53 000