Čas na serveru 23:00:30

František Jakub
Kartářka

Id: 248801

Kartářka

  •  / Kartářka / František Jakub

olej/plátno, rozměr 127 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 6073x

Vyvolávací cena:

30 000