Čas na serveru 09:21:39

František Jakub
Kartářka

Id: 248801

Kartářka

  •  / Kartářka / František Jakub

olej/plátno, rozměr 127 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 5642x

Vyvolávací cena:

30 000