Čas na serveru 23:58:33

František Jakub
Mateřství

Id: 59602

Mateřství

  •  / Mateřství / František Jakub

olej/plátno, rozměr 149 x 151 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, obraz ve výborném stavu, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2363x

Vyvolávací cena:
20 000

60 000