Čas na serveru 02:19:49

František Jakub
Pohled na řeku

Id: 168701

Pohled na řeku

  •  / Pohled na řeku / František Jakub

malba/karton, rozměr 34,5 x 46,5, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1314x

Vyvolávací cena:
2 800

8 700