Čas na serveru 13:33:38

František Jakub
Pohled na řeku

Id: 168701

Pohled na řeku

  •  / Pohled na řeku / František Jakub

malba/karton, rozměr 34,5 x 46,5, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 495x

Vyvolávací cena:
2 800

8 700