Čas na serveru 09:31:42

František Jakub
V cikánském ležení

Id: 77201

V cikánském ležení

  •  / V cikánském ležení / František Jakub

olej/plátno, rozměr 175 x 175 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, lokálně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

velikost s rámem 200 x 200 cm

zobrazeno: 2997x

Vyvolávací cena:
25 000

41 000