Čas na serveru 02:17:26

František Janoušek
Surrealistická kompozice

Id: 245201

Surrealistická kompozice

  •  / Surrealistická kompozice / František Janoušek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 37,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek Mgr. Šárky Molnárové

zobrazeno: 1741x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 50