Čas na serveru 07:55:51

František Janula
Duny

Id: 369901

Duny

  •  / Duny / František Janula
  •  / Duny / František Janula
  •  / Duny / František Janula

koláž/kombinovaná technika/sololit, rozměr 92 x 132 cm, značeno vlevo dole, datováno, původní lehce poškozený rám

zobrazeno: 1364x

Vyvolávací cena:

22 000