Čas na serveru 16:15:17

František Janula
Podzim

Id: 454902

Podzim

  •  / Podzim / František Janula
  •  / Podzim / František Janula

kombinovaná technika, akryl/písek/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 411x

Vyvolávací cena:

9 000