Čas na serveru 08:20:21

František Jiroudek
Bez názvu

Id: 254728

Bez názvu

  •  / Bez názvu / František Jiroudek

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43 x 57,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, 40. léta, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, po obvodu listu drobné trhlinky viz foto

zobrazeno: 837x

Vyvolávací cena: