Čas na serveru 08:01:31

František Jiroudek
Čtenářka

Id: 229205

Čtenářka

  •  / Čtenářka / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 600x

Vyvolávací cena:

8 000