Čas na serveru 15:47:47

František Jiroudek
Čtenářka

Id: 229205

Čtenářka

  •  / Čtenářka / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1363x

Vyvolávací cena:

8 000