Čas na serveru 04:00:04

František Jiroudek
Dívka s mašlí

Id: 317903

Dívka s mašlí

  •  / Dívka s mašlí / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 77 x 48,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 870x

Vyvolávací cena:

28 000