Čas na serveru 00:44:05

František Jiroudek
Herečky

Id: 106402

Herečky

  •  / Herečky / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1327x

Vyvolávací cena:
20 000

84 500

Příhozy: 55