Čas na serveru 04:09:38

František Jiroudek
Herečky v šatně

Id: 146701

Herečky v šatně

  •  / Herečky v šatně / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, popsáno a signováno na zadní straně, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 1705x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 48