Čas na serveru 11:30:09

František Jiroudek
Jarní vinice

Id: 165503

Jarní vinice

  •  / Jarní vinice / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2028x

Vyvolávací cena:

40 000