Čas na serveru 04:39:21

František Jiroudek
Jarní vinice

Id: 165503

Jarní vinice

  •  / Jarní vinice / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

40 000