Čas na serveru 05:20:26

František Jiroudek
Karlův most

Id: 171901

Karlův most

  •  / Karlův most / František Jiroudek

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 920x

Vyvolávací cena:

19 500