Čas na serveru 05:15:42

František Jiroudek
Kosatce

Id: 547

Kosatce

  •  / Kosatce / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, rámováno, majitelé získali dílo přímo od autora, původní stav

zobrazeno: 2395x

Vyvolávací cena:
15 000

15 000

14.10.2013, 21:25:00

12.9.2013 19:30 15 000 Kč