Čas na serveru 03:30:08

František Jiroudek
Krajina

Id: 347502

Krajina

  •  / Krajina / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, zvlněné plátno, drobné nečistoty v malbě, oděrky na rámu

zobrazeno: 1111x

Vyvolávací cena:

16 500