Čas na serveru 03:06:08

František Jiroudek
Krajina u Mělníka

Id: 20701

Krajina u Mělníka

  •  / Krajina u Mělníka / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 29 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3758x

Vyvolávací cena:

33 001

Příhozy: 56