Čas na serveru 05:13:56

František Jiroudek
Kytice

Id: 243203

Kytice

  •  / Kytice / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 948x

Vyvolávací cena:

50 000