Čas na serveru 07:39:07

František Jiroudek
Les v zimě

Id: 191903

Les v zimě

  •  / Les v zimě / František Jiroudek

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 26 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, chatrné rámováno

zobrazeno: 834x

Vyvolávací cena: