Čas na serveru 06:56:33

František Jiroudek
Na kraji vesnice

Id: 362701

Na kraji vesnice

  •  / Na kraji vesnice / František Jiroudek

olej/lepenka, rozměr 30 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, lepenka na několika místech značně zvlněná, novodobě rámováno

zobrazeno: 781x

Vyvolávací cena:

2 200