Čas na serveru 03:14:17

František Jiroudek
Na rohu ulice

Id: 334201

Na rohu ulice

  •  / Na rohu ulice / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorsky pospáno včetně datace na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2695x

Vyvolávací cena:

34 000