Čas na serveru 04:13:23

František Jiroudek
Okno

Id: 1316

Okno

  •  / Okno / František Jiroudek
  •  / Okno / František Jiroudek
  •  / Okno / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 85 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, malba zašpiněna, značně otlučený rám, původní stav

zobrazeno: 2299x

Vyvolávací cena:
7 000

45 000

Příhozy: 53