Čas na serveru 04:54:03

František Jiroudek
Orava

Id: 233501

Orava

  •  / Orava / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole s datací, novodobě rámováno, majitel získal z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1174x

Vyvolávací cena:

15 000